KONTAKT


Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami :)


Najczęściej zadawane pytania


Gdzie fotografujemy ?

Wykonujemy zdjęciowe sesje kobiece w okolicach Lublin, Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec i sesje plenerowe na pięknym Roztoczu. Jeżeli chcesz abyśmy przyjechali do Ciebie w inne miejsce jesteśmy mobilni i otwarci na propozycje.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa ?

Inwestycja w sesję zdjęciową zależy od rodzaju sesji, miejsca jej wykonania, ilości zdjęć, które sama wybierzesz oraz dodatkowych Twoich pomysłów na realizację.
Minimalny koszt sesji portretowej to 320 zł (1 makijaż, dobór stylizacji, 4 zdjęcia, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć).
Sesje glamour (sensual, buduarowa w bieliźnie) lub artystyczna: inwestycja minimalna 1590 zł (makijaż, stylizacja, 6 zdjęć, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć).

Czy wszystkie zdjęcia z sesji kobiecych umieszczamy w internecie ?

Szanujemy prywatność osób przez nas fotografowanych, dlatego tylko część wykonanych przez nas zdjęć możesz zobaczyć na stronie www.DaisyLady.pl. Zdjęcia z prywatnych sesji kobiecych: sensual, buduarowej i artystycznych publikujemy w internecie po uzyskaniu zgody.

Czy mogę sama wykonać makijaż do sesji ?

Tak, korzystająć z naszych wskazówek możesz sama przygotować się do sesji zdjęciowej (pomalować i uczesać się) po warunkiem, że chcesz umówić się z nami na sesję portretową. W przypadku sesji buduarowej, studyjnej portretowej, plener glamour lub ślubny konieczny jest profesjonalny makijaż fotograficzny.

Jak mam przygotować się do sesji zdjęciowej ?

Sesja zdjęciowa przyniesie satysfakcję Tobie i nam, jeśli będziesz do niej właściwie przygotowana. Wszelkie wskazówki dostaniesz od nas po konsultacji telefonicznej jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

Ile trwa sesja zdjęciowa ?

Fotograficzna sesja w zależności od jej rodzaju: plenerowa, studyjna, portretowa lub glamour trwa ok. 1 - 4 godzin.
Dodatkowo przygotowanie makijażu, fryzury i stylizacji do zdjęć to około 1,5 - 2 godziny.

Ile osób jest na planie zdjęciowym ?

Na planie zdjęciowym uczestniczą: fotograf, wizażystka i Ty, jako osoba fotografowana. Możesz przyjechać na sesję z osobą towarzyszącą, która może towarzyszyć nam tylko w trakcie przygotowań. Podczas sesji zdjęciowej zostajemy we trójkę, abyś mogła poczuć się swobodnie i skoncentrować na pozowaniu.

Dlaczego, tak duże znaczenie ma właściwe przygotowanie do sesji zdjęciowej ?

Fantastyczny efekt na zdjęciach uzyskujemy poprzez odpowiednie przygotowanie wielu elementów planu zdjęciowego.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY - aparat fotograficzny nieco inaczej "widzi" kolory niż ludzkie oko, dlatego użycie profesjonalnych kosmetyków, prawidłowo i dokładnie wykonany makijaż do sesji oraz korekta kolorystyki lub niesdoskonałości na ciele jest bardzo ważna. Inny rodzaj makijażu wykonamy dla Ciebie do sesji zdjęciowej buduarowej, a zupełnie inny do zdjęć sensual czy beauty.

FRYZURA - do zdjęć możesz uczesać się sama, u swojej fryzjerki lub możemy uczesać Cię do sesji i zaproponować zmianę fryzury w trakcie sesji przy zmianie stylizacji.

STYLIZACJA - właściwie dobrana garderoba pasująca do budowy ciała, pomysłu sesji, kolorystyki i Twojej urody oraz korespondująca z charakterem zdjęć i z miejscem wykonywania sesji da oczekiwany efekt.

MIEJSCE - od stylu zdjęć, o jakich marzysz, zależy wybór odpowiedniego miejsca. Nasze zdjęcia wykonujemy poza klasycznym studio, np: plener, pokój / aparatament hotelowy.