KONTAKT


Chcesz mieć wyjątkowe zdjęcia ?
Potrzebujesz fotografa i makijażystki ?
Jesteś zainteresowana współpracą z nami ?

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację.
Chętnie poznamy Ciebie i porozmawiamy o Twojej wymarzonej sesji zdjęciowej.
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2-3 dni.


Pytania i odpowiedzi o naszych sesjach fotograficznych


Czy wszystkie zdjęcia z sesji kobiecych umieszczamy w internecie ?

Szanujemy prywatność osób przez nas fotografowanych, dlatego tylko część wykonanych przez nas zdjęć możesz zobaczyć na stronie www.DaisyLady.pl. Zdjęcia z prywatnych sesji kobiecych: sensual, buduarowej i aktów artystycznych publikujemy w internecie po uzyskaniu zgody.

Czy mogę sama wykonać makijaż do sesji ?

Tak, korzystająć z naszych wskazówek możesz sama przygotować się do sesji zdjęciowej (pomalować i uczesać się) po warunkiem, że chcesz umówić się z nami na sesję portretową. W przypadku sesji buduarowej, studyjnej portretowej, plener glamour lub ślubny konieczny jest profesjonalny makijaż fotograficzny, który otrzymujesz od nas GRATIS.

Jak mam przygotować się do sesji zdjęciowej ?

Sesja zdjęciowa przyniesie satysfakcję Tobie i nam, jeśli będziesz do niej właściwie przygotowana. Wszelkie wskazówki dostaniesz od nas po konsultacji telefonicznej jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

Ile trwa sesja zdjęciowa ?

Fotograficzna sesja w zależności od jej rodzaju: plenerowa, studyjna, portretowa lub glamour trwa ok. 1 - 4 godzin.
Dodatkowo przygotowanie makijażu, fryzury i stylizacji do zdjęć to około 1,5 - 2 godziny.

Ile osób jest na planie zdjęciowym ?

Na planie zdjęciowym uczestniczą: fotograf, wizażystka i Ty, jako osoba fotografowana. Możesz przyjechać na sesję z osobą towarzyszącą, która może towarzyszyć nam tylko w trakcie przygotowań. Podczas sesji zdjęciowej zostajemy we trójkę, abyś mogła poczuć się swobodnie i skoncentrować na pozowaniu.

Dlaczego, tak duże znaczenie ma właściwe przygotowanie do sesji zdjęciowej ?

Fantastyczny efekt na zdjęciach uzyskujemy poprzez odpowiednie przygotowanie wielu elementów planu zdjęciowego.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY - aparat fotograficzny nieco inaczej "widzi" kolory niż ludzkie oko, dlatego użycie profesjonalnych kosmetyków, prawidłowo i dokładnie wykonany makijaż do sesji oraz korekta kolorystyki lub niesdoskonałości na ciele jest bardzo ważna. Inny rodzaj makijażu wykonamy dla Ciebie do sesji zdjęciowej buduarowej, a zupełnie inny do zdjęć sensual czy beauty.

FRYZURA - do zdjęć możesz uczesać się sama, u swojej fryzjerki lub możemy uczesać Cię do sesji i zaproponować zmianę fryzury w trakcie sesji przy zmianie stylizacji.

STYLIZACJA - właściwie dobrana garderoba pasująca do budowy ciała, pomysłu sesji, kolorystyki i Twojej urody oraz korespondująca z charakterem zdjęć i z miejscem wykonywania sesji da oczekiwany efekt.

MIEJSCE - od stylu zdjęć, o jakich marzysz, zależy wybór odpowiedniego miejsca. Nasze zdjęcia wykonujemy poza klasycznym studio, np: plener, pokój / aparatament hotelowy.