Referencje od naszych Klientek


Sesja fotograficzna portretowo-artystyczna.

"Atmosfera na sesji bardzo sympatyczna, swobodna, a zarazem bardzo profesjonalna. Fotograf udziela bardzo dużo cennych wskazówek, potrafi wiele wydobyć z początkującej modelki. Piękne, zaskakujące zdjęcia. Polecam!"
Paulina


Fotograficzna sesje sensual w Zamościu.

"Cudowni ludzie z pasją, przepiękne zdjęcia, wspaniała współpraca i atmosfera podczas zdjęć. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam i do zobaczenia na następnej sesji! Gorąco pozdrawiam :)"
Dagmara


Kobiece zdjęcia portretowe Zamość.

"Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Zdjęcia są na naprawdę dobre, sesja odbyła się w miłej atmosferze. Z wielką przyjemnością ponownie spotkałabym się na kolejnej sesji :) Gorąco polecam."
Kinga


Artystyczne sesje zdjęciowe w stylizacji lata 20.

"Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Były chwile zamysłu, ale także uśmiechu i żartów :) Bardzo miłe wspominam sesję. Polecam i mam nadzieję na dalszą współpracę :)
Arleta


"Udana współpraca, dobry kontakt z fotografem. Polecam serdecznie !"
Wiki


"Normalnie bomba!!! Jestem w takim szoku, że chyba przez kilka dni będę dochodzić do siebie! Zdjęcia są ... super !!! Dziękuję Wam! Jestem przeszczęśliwa!!! Wow! Wow! Wow! Jesteście najlepsi na świecie!!!
G.F.


"... zdjęcia piękne są !!! Dziękuję Wam bardzo :) Najpiękniejsze jakie miałam :)!
M.


"Jestem bardzo zadowolona i pełna podziwu, że człowiek może posiadać takie umiejętności :-) współpraca doskonała, atmosfera miła :-) świetnie się dogaduje :-) pełen pomysłów, pomocny i utalentowany, jak najbardziej polecam jestem na TAK!!!!! :-)"
Ewelina


"Sławek jest bardzo miłym, pozytywnym i cierpliwym fotografem :) pomaga, podpowiada w pozowaniu :) Jak najbardziej polecam do współpracy i sama jeszcze na to liczę :D"
Ola


"Bardzo dobrze mi się z Państwem pracowało. Luźna atmosfera. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100% :) Widać, że lubią swoją pracę i podchodzą do niej z pełnym profesjonalizmem. Serdecznie polecam. Ja oczywiście mam nadzieję na dalszą współpracę :)"
Dagmara


"Bardzo miła osoba, świetny fotograf. Widać, że zna się na tym co robi. Zdjecia super, atmosfera rownież :) Jak najbardziej na tak! Również liczę na kolejne spotkanie ;)"
Asia


"Małgosia jest najlepszą makijażystką i fryzjerka na świecie :) i razem ze Sławkiem są najlepszymi fotografami na świecie!!! Polecamy ich każdemu:) Mamy tak piękne zdjęcia i album, że ciągle nie możemy uwierzyć, jacy jesteśmy piękni i przystojni :)"
Lidia i Janusz


"Bardzo miły fotograf, niczego nie narzuca, podpowiada, ma swoje wizje oraz zostawia swobodę w pozowaniu dla modelki. Współpraca idealna ! Gorąco polecam :) P.S. robi dobry deser truskawkowy :D"
Martyna